Léčba zubního kazu a mikroskopická endodoncie

Proč CLINIC+?

Nejmodernější metody léčby

Díky použití kvalitních přístrojů jako jsou operační mikroskopy zvládneme odhalit i počínající kazy a drobné změny sliznice.

Více než 10 let zkušeností

Zákroky provádí zkušení doktoři, kteří se více než 10 let specializují na terapeutickou stomatologii.

Zcela bez bolesti

Všechny zákroky jsou bezbolestné. Používáme při nich moderní nástroje a postupy, které jsou co nejšetrnější, čímž se doba hojení sníží na minimum.

Více než 3 300 spokojených pacientů

Naše služby už využily tisíce pacientů a mnoho z nich nám zanechalo nejlepší možné hodnocení v recenzích Google.

Léčení zubních kazů

Zubní kaz se zpočátku projevuje jako bílá nebo hnědá skvrna na povrchu zubu. Pokud ale není včas léčený, může se dostat až k jádru zubu a způsobit silnou bolest, infekci, ztrátu zubu, nebo dokonce zánět zubního nervu či ozubice. 

Abyste kaz včas objevili, je nutné chodit na pravidelné zubní prohlídky, kdy může doktor zahájit léčbu ihned poté, co se objeví první příznaky a předejít tak komplikacím.  

Léčba zubních kanálků – endodoncie

Endodoncie se provádí ve chvíli, kdy dojde k zánětu v zubní dřeni nebo kořenových kanálcích. Tento zánět může být způsobený třeba zubním kazem nebo poškozením zubu. 

Nekvalitní léčba nebo plombování kořenových kanálků často vede k dalším zánětům zubu i okolní kostní tkáně. To je velmi bolestivé a o zub můžete nakonec stejně přijít. 

Vyplatí se proto podstoupit jedno důkladné endodontické ošetření pod mikroskopem a použít kvalitní výplň kanálků, které zaručí, že už se vám potíže znovu nevrátí. 

Léčení zubních cyst

Zubní cysta je infekční onemocnění dutiny ústní, kdy v kostní tkáni čelisti vzniká dutinka naplněná hnisem. Vyskytuje se jako důsledek poranění zubů, neléčeného zubního kazu nebo zánětu, špatně provedeného trhání zubu, nebo dokonce i při pouhém oslabení imunity. 

Toto onemocnění je relativně hodně rozšířené, avšak jen málokdo ho léčí. My se ale chceme trhání zubů vyhnout a vyzkoušet vše pro jejich záchranu. Způsoby léčby proto vybíráme individuálně dle potřeb konkrétního pacienta. 

Tyto služby Vám poskytneme v našich ordinacích v PrazeMělníku a Horních Počaplech.

Objednejte se k Vašemu lékaři ještě dnes!
Potřebujete poradit nebo máte dotaz?